Podkręcone rzęsy – sprawdź, co zrobić by cieszyć się nimi na co dzień!

Czy zastanawiałaś się kiedyś – dlaczego Twoje rzęsy nie są podkręcone? Jest to ciągły problem, z którym wiele kobiet boryka się od dłuższego czasu. Nawet te, które zostały pobłogosławione długimi i …

Maszyny pakujące a przyśpieszenie procesów produkcyjnych

Świat wokół nas rozwija się naprawdę intensywnie. Rozwój ten zaczyna dotykać praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Przykładem jest branża produkcyjna, w której wykorzystuje się nowoczesne maszyny pakujące. W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym …

Jakie są korzyści z zastosowania kółek z poliuretanu na wózkach platformowych?

Wózki platformowe są niezwykle przydatnymi narzędziami w wielu branżach, takich jak logistyka, magazynowanie czy produkcja. Aby zapewnić płynne i skuteczne poruszanie się wózków platformowych, kluczową rolę odgrywają kółka. W ostatnich latach …

Nowoczesne formy reklamy

Form reklam jest tak wiele, że naprawdę trudno wymienić je wszystkie, by jakiejś nie pominąć. Oczywiście, można podzielić je na te według narzędzi ATL czy BTL jednak my dzisiaj zajmiemy się tymi, które są najnowsze a zarazem najbardziej skuteczne. Chyba takie ujęcie tematu będzie najwłaściwsze, bo przecież chcemy odnosić na rynku reklamowych zamierzone efekty zamiast inwestować w wątpliwej jakości narzędzia.

Pamiętajmy, że wybór form reklamowych będzie wpływał nie tylko na skuteczność przekazu, ale i nasz wizerunek. Chcąc być więc „na czasie” dużo lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w mobile marketing aniżeli korzystanie na przykład w reklamy billboardowej, na którą dzisiaj już nikt praktycznie nie zwraca uwagi.

Nowoczesne formy reklamy to z całą pewnością te, które wykorzystywane są w mobilnych urządzeniach, takich jak smartfony bądź tablety. To już nawet nie tradycyjna reklama internetowa a właśnie ta, która jako nośnik przekazu wykorzystuje sprzęty elektroniczne tego rodzaju.

Reklamy mobilne dają dzisiaj ogrom możliwości. Przede wszystkim docierają do konkretnego grona odbiorców, gdziekolwiek się oni znajdują. Co więcej, do każdej grupy można dobierać najbardziej skuteczne formy reklamy – tekstowe, graficzne, wideo czy w aplikacjach.

Warto też wiedzieć, że urządzenia mobilne pozwalają dzisiaj na wyświetlanie reklam czy witryn identycznych jak w komputerze, urządzenia, takie jak tablet czy smartfon mają w pełni funkcjonalny dostęp do przeglądarek internetowych.

Dodajmy jeszcze, że rynek reklamy mobilnej patrząc globalnie jest w ciągłym rozwoju. Tylko w wielkiej Brytanii wydatki na reklamę tego rodzaju stanowią średnio 40% całego budżetu reklamowego firm. Biorąc pod uwagę Polskę wyraźnie widać, iż trend tej zmierza w podobnym kierunku. Wyliczono, iż przeciętny mieszkaniec naszego kraju spędza prawie trzy godziny każdego dnia na korzystaniu ze smartfona a urządzenie tego rodzaju posiada już 60% z nas. Wiadomo już więc, w jakie formy reklamy z całą pewnością warto inwestować, by odnieść zamierzony sukces.

Author

amadeusz@seofly.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.